Link Logo

Новини

Визначено переможців програми місцевих грантів LINK

Oct 14, 2016

Регіональний екологічний центр (РЕЦ) щасливий оголосити переможців програми місцевих грантів, відібраних в рамках проекту «Місцеві ініціативи для сталого розвитку України (LINK)». Нагородження переможців відбудеться у Києві 20-21 жовтня 2016 року в рамках Інвестиційного Форуму РЕЦ. Переможці зможуть представити свої проекти, встановити партнерські відносини з ключовими українськими стейкхолдерами та налагодити співпрацю з командою проекту LINK.

Процес відбору грантових заявок тривав з травня по жовтень 2016 року. Загальний бюджет грантової програми склав 100 000 євро. Проектні пропозиції були прийняті від зареєстрованих ОГС з регіонів-учасників програми LINK (Івано-Франківськ, Полтава, Черкаси і Житомир) і міст-учасників програми LINK (Івано-Франківськ, Косів, Полтава, Черкаси, Канів, Бердичів і Лубни). Організації, що взяли участь у відборі, працюють у сфері захисту навколишнього середовища, енергоефективності, енернетичної безпеки та сталого розвитку. Реалізація проектів, що отримали грантову підтримку, повинна початися в січні 2017 року та триватиме до 12 місяців.

Рада незалежних експертів оцінила 12 проектних пропозицій і відібрала 5 проектів, зосереджених на місцевій енергетичній безпеці та охороні довкілля як пріорітетних напрямках своєї роботи. Грантова підтримка має на меті сприяти більш тісній співпраці з регіональними та місцевими органами влади в питаннях енергетичної безпеки, енергозбереження, енергоефективності, відновлюваних джерел енергії та сталого розвитку.

Консорціумам перерахованих ОГС було вирішено надати гранти LINK:

  • Громадська організація «Суспільний проект «Еколтава» спільно з ГО «Товариство охорони природи міста Кременчук» та Національним екологічним центром України Полтавським обласним відокремленим підрозділом «НЕЦУ-Полтава».
  • Бердичівська міськрайонна громадська організація «Добра справа» спільно з ГО «Житомирська обласна організація «Воскресіння» та Бердичівським об’єднанням молоді «Молодь Житомирщини».
  • Регіональна благодійна організація «Центр громадських ініціатив» спільно з ГО «Фонд розвитку «Шевченків край» і Громадською екологічною організацією «Едельвейс».
    Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» (м. Лубни) спільно з Об’єднанням громадян «Ротарі-клуб «Лубни» і Молодіжною громадською організацією «Євроклуб-Лубни».
  • Черкаська обласна організація Всеукраїнської  Екологічної Ліги спільно з Черкаською обласною організацією Національного молодіжного центру «Екологічні Ініціативи» та Черкаською міською організацією Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна Варта».
News Image