Link Logo

Новини

У Києві пройде семінар з питань використання засобів та методів планування сталого енергозабезпечення на рівні муніципалітетів

Jun 29, 2017

10-11 липня 2017 року у Києві Регіональний екологічний центр для Центральної та Східної Європи (РЕЦ) та Інститут економіки і прогнозування НАН України (ІЕП) проведуть семінар з питань використання засобів та методів планування сталого енергозабезпечення на рівні муніципалітетів. Захід для фахівців-практиків у сфері енергетичного планування та моделювання пройде у рамках проекту LINK - «Місцеві ініціативи задля сталого розвитку України». 

Основною метою семінару є підвищення потенціалу українських муніципалітетів з використання відповідних  засобів планування з метою забезпечення сталого енергопостачання та плавного переходу до низьковуглецевої економіки.

Протягом двох днів семінару буде охоплено теми енергетичного планування на муніципальному, регіональному та національному рівнях; буде презентовано пакет інструментів 2.0 для енергетичного планування Глобального партнерства з розробки стратегій розвитку з низьким рівнем викидів (LEDS GP Energy Toolkit 2.0) та системи довгострокового планування із запровадження альтернативних джерел енергії (LEAP). Окрім того учасники обговорять питання стратегічного енергетичного моделювання, проаналізують приклади енергетичного аудиту житлових й офісних будівель та поділяться досвідом власних муніципалітетів щодо енергетичного планування.

Завдяки презентаціям експертів, подіумним дискусіям та обговоренням питань енергетичного планування у групах, планується поліпшити потенціал українських місцевих органів влади щодо енергетичного планування. Також семінар допоможе налагодити співпрацю розробників інструментарію у сфері енергетичного планування, фахівців з енергетичного моделювання та українських і міжнародних фахівців-практиків, які беруть участь в енергетичному плануванні на муніципальному рівні.

Дізнатися більше про подію можна з попередньої версії програми.

News Image