Місцеві ініціативи задля сталого розвитку України: опитувальник щодо оцінки потреб у навчанні

В рамках проекту РЕЦ «Місцеві ініціативи задля сталого розвитку України» (LINK) проводить оцінку потреб у навчанні. Ця інформація буде використана для розробки навчальної програми в рамках компоненту підготовки Місцевих Планів дій задля підвищення рівня енергетичної безпеки та стійкості, який буде реалізовуватися в 2017 та 2018 роках.

Ми будемо дуже вдячні за ваш внесок у розробку даного опитувальника, оскільки ми хочемо, щоб програма навчання відповідала вашим потребам. Надана вами інформація буде вважатися строго конфіденційною, і буде використовуватися виключно з метою розробки навчальної програми.

Дякуємо заздалегідь за ваш час і співпрацю!Проект "Місцеві Ініціативи для Сталої України" (LINK) об’єднує політиків, представників бізнесу та громадськості задля впровадження позитивних змін в Україні. Частина рамкової програми, що здійснюється Регіональним Екологічним Центром (РЕЦ) покликана помогти громадам удосконалити місцеве самоурядування, екологічне планування та управління ресурсами. Проект LINK залучає до співпраці п’ять українських муніципалітетів-партнерів: Івано-Франківськ, Черкаси, Лубни, Полтаву та Бердичів. Також, проект передбачає три робочі пакети: Місцеве планування в галузі енергобезпеки (LESP LINK); Підтримка громадянського суспільства (ОГС LINK); та Освіта для Сталого Розвитку (Громадянський пакет LINK).